cz
Česká republika langAr
Tricomed SA

Tricomed SA

"moderní technologie pro medicínu"

Široká nabídka lékařských implantátů, nejmodernější materiály na krytí ran, rehabilitační zařízení a pomocné nástroje pro operace.

Společnost Tricomed SA v Lodži existuje na trhu již od roku 1959. Můžeme vidět desítky původních zdravotnických výrobků, z nichž většina byla patentována: oční pásky, oční implantáty, syntetická kůže, filtrační tkaniny, perianální gumové pásky, cévní náplasti, zámky pro multiplační laparotomii, ortopedické límce, výrobky pro novorozence s gastroschízou a to po více jak 50 úspěšných letech na trhu.

historie značky

tricomed_1959.jpg
1959
Výroba zdravotnických výrobků
Založena společnost "Výroba Léčiv" v Lodži, dnes známá jako TRICOMED.
tricomed_1961.jpg
1961
Cévní protézy
Polští lékaři implantovali první polskou cévní protézu, vyrobenou v Tricomedu, a to pouze dva roky po první takové operaci, která byla provedena v USA. Pacient žil s protézou 45 let a zemřel ve věku 76 let.
tricomed_2003.jpg
2003
TZMO Polská Kapitálová Skupina
Tricomed se připojuje k TZMO SA, což zvyšuje potenciál rozvoje a zajišťuje stabilizaci.
tricomed_2010.jpg
2010
Nový status
Tricomed získává statut výzkumného a vývojového centra. Tento statut je významným krokem na cestě k dosažení dalších velkolepých úspěchů a co víc, k dosažení úrovně vývoje špičkových mezinárodních lékařských společností.
6.jpg
2010
Cena za protetické části lebky Codubix® 3D jako nejinovativnější výrobek roku v Polsku. Tutu cenu uděluje Ekonomický ústav Polské akademie věd.
7.jpg
2011
Cena za urologický pásek Dallop® NM za nejinovativnější produkt roku 2011 v Polsku. Tutu cenu uděluje Ekonomický ústav Polské akademie věd..
2012.jpg
2012
TRICOMED SA vítězí v soutěži "Inovátor 2012" udělované týdeníkem Wprost a to v kategorii lékárnictví / lékařství.
10.jpg
2013
Medaile cti na mezinárodním belgickém veletrhu inovací za Tromboguard® - obvaz první pomoci a péče o traumatické rány.
2013v2.jpg
2013
Ekonomická cena regionu Lodž v kategorii „Inovace“ pro TRICOMED SA.
2013.jpg
2013
Polská cena za inovace pro Tricomed SA udělená Polskou podnikatelskou agenturou.
skan-nagroda-MTŁ.png
2016
První cena pro ultralehké síťoviny na kýlu Optomesh® ULTRALIGHT - nejinovativnější výrobek představený během třetího veletrhu textilních technologií v Lodži INNOVATEX 2016.
optomesh-UL.jpg
2016-2017
V roce 2016 jsme zavedli výrobky z inovativní ultralehké síťoviny. Sortiment zahrnuje již nabízené síťoviny na kýlu Optomesh® ULTRALIGHT a urologické pásky Dallop® NM ULTRALIGHT, které budou běžně k dispozici od roku 2017. Probíhají práce na nových produktech.

viz. dosah značek

zasieg.jpg

Naše výrobky se prodávají na více než 60 trzích: v Evropské Unii, ve Střední a Východní Evropě, v Africe a na Dálném Východě

Tento web používá, podobně jako jiné weby, soubory cookie. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky, zlepšovat jejich funkcionalitu a poskytovat vám tak relevantnější služby jak na webu, tak i prostřednictvím dalsích médii. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. více informací o zásadách používání souborů cookie
Rozumím