cz
Česká republika langAr
Eva Natura
brandViewProd
zelegzotyczny_eva.jpg
eva_3.jpg
eva_therapy.jpg

Eva Natura

"blíže k přírodě"

Kosmetika pro ženy zahrnující komplexní péči o obličej, tělo a vlasy.

Eva Natura je značka kosmetiky inspirovaná přírodou. Byla vytvořena pro splnění potřeb žen na přirozenou péči o obličej, tělo a vlasy. Začátky značky spadají do poloviny 90. let, kdy vznikly EVA NATURA LEN a JANTAR. Inovativní složení přísad a atraktivní design jsou mezi zákazníky velmi populární. Tato kosmetika je oceňována na mnoha soutěžích a veletrzích.

historie značky

pollena_1914.JPG
1919
Hugo Güttel
Dva podnikatelé z Lodži, Hugo Güttel a Józef Wójtowicz, postavili v Lodži továrny na mýdlo a kosmetiku" Hugo Güttel ".
pollena_1929.JPG
1929
Pixin
Továrna mění svůj název na Továrna mýdla a kosmetiky Hugo Güttel PIXIN. Pod touto značkou je vyráběno mnoho populárních výrobků, včetně pudrů, šamponů a laků na nehty.
pollena_1939-1945.jpg
1939
Rozvoj produkce
Okupace v letech 1939-1945 spouští rozvoj výroby, zejména mýdel a pracích prášků.
pollena_1971.jpg
1971
Pollena Eva
Poprvé je použit název Pollena Eva.
pollena_1996.jpg
1996
Eve Natura Amber a Flax
Období politické transformace v roce 1996 znamená i řadu výrazných událostí, které přispívají k dynamickému rozvoji firmy a k rozšíření nabídky. Populární řady EVA NATURA AMBER s jantarem a biokomplexem a EVA NATURA FLAX se lněným biokomplexem jsou vyráběny od poloviny devadesátých let.
pollena_1996-2002.jpg
1996
Ocenění
1996-2002 Inovativní složení a atraktivní design balení nové řady EVA NATURA FLAX a AMBER dosáhly uznání zákazníků. Jsou oceněny v řadě soutěží, na veletrzích a mezinárodních výstavách, získaly zlatou medaili na Mezinárodní výstavě vynálezů a inovací Eureka v Bruselu a získaly dvakrát ocenění "Teraz Polska".
certyfiikat.jpg
1996
Certifikát ISO 9001
V roce 1996 získala firma certifikát ISO 9001 dokládající splnění požadavků na kvalitu v souladu s mezinárodními normami.
pollena_2006.jpg
2006
Eva Natura Polish Herbs
Další vylepšení složení šampónu EVA NATURA POLISH HERBS. Zahájení výroby čtyř nových šamponů EVA NATURA INTENSIVE CARE: FLAX, AMBER, CERAMIDES R a TRIKENOL.
pollena_2008_2.jpg
2008
Perla kosmetického trhu
Řada Young Skin Comfort, vyvinutá o 18 měsíců dříve, obdržela ocenění "Perla rynku kosmetycnego" (Perla kosmetického trhu).
2009.png
2009
Řada EVA NATURA Lavender získala prestižní ocenění
Cena „Qltowy Concept“ časopisu Cosmetics udělena výrobku Lavender Relax. Porota soutěže ocenila kosmetiku za její pozitivní účinky na tělo i duši a za pomoc při dosažení rovnováhy, které je tak velmi zapotřebí v našich hektických životech.
pollena_2011.jpg
2011
Nové exotické sprchové gely

Je uvedena nová řada exotických sprchových gelů: Goya ovoce, Indický lotos, Monoi de Tahiti, Noni ovoce.

2012.png
2012
Herbal Garden
Nabídka řady Herbal Garden rozšířena o péči o obličej. Díky množství bylinek si tato řada snadno nachází místo v regálech obchodů.
2016.jpg
2016
Eva Dermo
Sortiment rozšířen o novou, průlomovou řadu kosmetiky Eva DERMO, která je vytvořena pro uživatele se suchou pletí přecitlivělou na vnější faktory.
qltowy.jpg
2016
Qltowy Concept
Společnost Pollena-Ewa S.A. získala ocenění v kategorii „Qltowy Concept“ za komplexní péči o pleť - tělový gel řady Eva Simple. Cenu převzal Cezary Bijak - CEO Pollena- Ewa S.A.
2017.jpg
2017
Paní Paulina Krupinska, bývalá miss Polska a nyní televizní moderátorka, se stala ambasadorkou značky Eva DERMO.

naše nabídka

  • Eva Natura - kosmetika pro obličej, tělová a vlasová kosmetika.
  • Eva Natura for Teens - kosmetika pro péči o pleť dospívajících.
  • Eva Sun - kosmetika pro opalování.
  • Eva Medica - odborné přípravky péče o pleť.
  • Adent - zubní pasty.
  • Loose - toaletní vody pro mladé ženy a muže.
  • Eva - toaletní vody, parfémy a deodoranty.

viz. dosah značek

zasieg.jpg

Naše výrobky se prodávají na více než 60 trzích: v Evropské Unii, ve Střední a Východní Evropě, v Africe a na Dálném Východě

Tento web používá, podobně jako jiné weby, soubory cookie. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky, zlepšovat jejich funkcionalitu a poskytovat vám tak relevantnější služby jak na webu, tak i prostřednictvím dalsích médii. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. více informací o zásadách používání souborů cookie
Rozumím