cz
Česká republika langAr
Matopat
brandViewProd
matopat_1.jpg
1.jpg
matopat_3.jpg

Matopat

"vaše zdraví je naše starost"

Široký sortiment zdravotnických výrobků.

Pod značkou Matopat nabízíme zdravotnické výrobky té nejvyšší kvality, které jsou již léta používány na operačních sálech, v relaxačních centrech, na poliklinikách, v dialyzačních centrech, při první pomoci v ambulancích i v domácnostech. Rozšiřujeme zároveň proces zvyšování úrovně lékařských poznatků a technického pokroku. Aktivně se podílíme na zlepšování kvality zdravotnických služeb v Polsku. Neustále zavádíme inovační produkty, investujeme do nejmodernějších technologií a hledáme nová řešení nejen proto, aby byla práce nemocničního personálu jednodušší, ale také proto, aby se zdravotnické výrobky dostaly do všech domácností našich klientů.

historie značky

matopat_1951.jpg
1951
Slunce
V Toruni je odstartována výroba obvazových materiálů v budovách dříve obsazené továrny na mýdla a prací prášky s názvem "Slunce". První objednávky Ministerstva obrany a Ústředního báňského zásobovacího úřadu a po vyřízení této objednávky má být závod uzavřen.
matopat_1952.jpg
1952
Začátky
V roce 1952 díky vysoké kvalitě výroby přichází z vojenského a důlního průmyslu další objednávky obvazových materiálů. Ministerstvo lehkého průmyslu zakládá Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych.
matopat_1953_1.jpg
1953
Třísměnný provoz
Budova na 20/22 Żółkiewskiego St se skládá ze tří výrobních hal, kde kolem 400 zaměstnanců pracuje ve třísměnném provozu.
matopat_1964.jpg
1964
Desinfekční sály
Až do poloviny šedesátých let jsou obvazové materiály sterilizovány ve dvou dezinfekčních sálech, které se nachází v dřevěných kasárnách, připojených k vysokotlakému kotli.
matopat_1993.jpg
1993
Značka Matopat
Zahájena výroba produktů pod značkou Matopat.
matopat_2001.jpg
2001
První sterilizace
V Lodži otevíráme první sterilizaci CitoNet.
matopat_2005.jpg
2005
Bella-Premier
Ve společnosti Bella-Premier v Indii jsme zahájili výrobu produkce pro zdravotnictví.
matopat.png
2016
Matopat dnes
Matopat dnes představuje více než 10 000 zdravotnických výrobků, neustále vznikající nová řešení, výrobní závody v Polsku i v zahraničí a více než půl století zkušeností v oblasti produkce výrobků nejvyšší kvality.

naše nabídka

  • Obvazy na rány a kompresní terapie.
  • Sady - odborné, operační a ambulantní ošetřovací postupy
  • Znehybnění.
  • Sterilizace.
  • Implantace.
  • Dezinfekci a mytí.

viz. dosah značek

zasieg.jpg

Naše výrobky se prodávají na více než 60 trzích: v Evropské Unii, ve Střední a Východní Evropě, v Africe a na Dálném Východě

Tento web používá, podobně jako jiné weby, soubory cookie. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky, zlepšovat jejich funkcionalitu a poskytovat vám tak relevantnější služby jak na webu, tak i prostřednictvím dalsích médii. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. více informací o zásadách používání souborů cookie
Rozumím