cz
Česká republika langAr
No 1
brandViewProd
no1_1.jpg
no1_2.jpg

No 1

"pro dům a rodinu"

Papírové výrobky pro domácnosti.

Pod značkou Bella No1 nabízíme širokou škálu praktických a moderních hygienických papírových výrobků pro celou rodinu. Výrobky jsou vyrobeny z hedvábného papíru a ze tříděného papíru. Sortiment Bella No1 zahrnuje jemné, delikátní kapesníky, papírové ubrousky v šesti barvách, absorpční papírové ručníky a toaletní papír Karo.

historie značky

papier_1995_1.jpg
1995
Začátky No 1
Výrobky z papíru Bella No 1 jsou uvedeny na trh. Sortiment zahrnuje kosmetické papírové kapesníky a univerzální papírové kapesníky ve standardním a kapesním balení. V roce 1996, kdy jsou hygienické papírové kapesníky Bella No 1 představeny, se stávají jedním z nejpopulárnějších a nejdůvěryhodnějších výrobků značky Bella No 1.
papier_1996_1.jpg
1996
Bella No 1 Karo
Nabídka značky Bella No 1 je rozšířena o měkký a jemný toaletní papír a utěrky Karo.
papier_1997_1.jpg
1997
Značka Bella No 1
Pokračující vývoj nabídky vede k uvedení toaletního papíru a papírových ručníků pod značkou Bella No 1. Vysoká kvalita výrobků získala důvěru zákazníků.
papier_2003_1.jpg
2003
Cestovní ubrousky a ubrousky na čištění brýlí
Jsou uvedeny Bella cestovní ubrousky a ubrousky na čištění brýlí. Ty se hodí v práci nebo na cestách.
papier_2005_1.jpg
2005
Speciálně dětem
Pro naše nejmladší zákazníky nabízí Bela Baby Happy papírové kapesníky v balení s obrázky barevných zvířátek, která stimulují dětskou představivost. Jsou k dostání ve dvou typech balení: standardní a kapesní balení, speciální velikost pro dětské kapsy.
papier_2010_1.jpg
2010
Nové balení
Bella No 1 a Bella Baby Happy, řada univerzálních papírových kapesníků, je obnovena. Nové atraktivní balení v různých velikostech splňuje očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků.
no1.png
2015
Uvedení 4vrstvých papírových kapesníků na trh
Sortiment byl obohacen o kapesníky se 4 vrstvami. Obaly kapesníků mají moderní design a jsou k dispozici v kapesní velikosti i větších kartonových krabicích.

naše nabídka

  • No1 - papírové kapesníky a ubrousky.
  • Karo - toaletní papír a papírové ručníky.

viz. dosah značek

zasieg.jpg

Naše výrobky se prodávají na více než 60 trzích: v Evropské Unii, ve Střední a Východní Evropě, v Africe a na Dálném Východě

Tento web používá, podobně jako jiné weby, soubory cookie. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky, zlepšovat jejich funkcionalitu a poskytovat vám tak relevantnější služby jak na webu, tak i prostřednictvím dalsích médii. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. více informací o zásadách používání souborů cookie
Rozumím