cz
Česká republika langAr
Seni
brandViewProd
seni_1a.jpg
seni_3.jpg
seni4.jpg
seni_2.jpg

Seni

"každodenní komfort"

Absorpční a speciální péče pro pacienty s inkontinencí.

Seni je řada produktů, určených pro pacienty s inkontinencí. Začínali jsme jen s jedním produktem a dnes nabízíme širokou škálu absorpčních výrobků, stejně jako výrobky péče o pleť a doplňkové produkty. V nabídce Seni můžete najít urologické vložky pro muže a ženy, anatomicky tvarované podložky, pleny, absorpční elastické spodní prádlo, podložky a speciální produkty péče o pleť.

historie značky

seni_1997_1.jpg
1997
Začátky
Začátky značky Seni. Jako odpověď na požadavky trhu představuje TZMO urologické vložky Super Seni pro osoby trpící inkontinencí.
seni_2001.jpg
2001
Seni Care
Pokračující vývoj nabídky Seni rozhoduje o uvedení Seni Lady, urologických vložek pro ženy, a speciálních výrobků Seni Care, určených k péči o citlivou pokožku starších osob a osob trpících inkontinencí.
seni_2002.jpg
2002
Veletrh
2002 Výrobky Seni jsou poprvé představeny na největším evropském veletrhu dlouhodobé péče Altenpglege v Hanoveru. Od té doby je Seni při této příležitosti pravidelně prezentována.
seni_2003.jpg
2003
Inovace
Průlomová inovace v plenkách Seni pro dospělé - vnější vrstva je nahrazena prodyšným laminátem, který umožňuje proudění vzduchu a minimalizuje tak riziko podráždění pokožky, tření a proleženin.
seni_2004.jpg
2004
Bez latexu
Latexové prvky výrobků Seni jsou nahrazeny elastickým latexem bez příze, který snižuje riziko vzniku alergických reakcí. Dokonce i lidé s velmi citlivou pokožkou mohou nyní využívat výrobků Seni.
seni_2005.jpg
2005
Nový standard
Seni je první značka na světě, která nabízí ucelenou řadu prodyšných absorpčních výrobků pro osoby s inkontinencí.
seni_2008.jpg
2008
Vrstva EDS
Zlepšování výrobků Seni - savé jádro s přidanou rozváděcí vrstvou EDS (Extra Dry System) poskytuje vynikající pocit sucha a větší pohodlí při používání absorpčních výrobků.
seni_2011.jpg
2011
20 skupin
Seni nabízí řadu 20 skupin bezpečných, dermatologicky testovaných produktů pro osoby s inkontinencí. Neustále vyvíjíme naše výrobky s cílem usnadnit našim zákazníkům vyrovnat se s každodenními problémy inkontinence a se závislostí na péči .
seseni.png
2014
Dynamický rozvoj značky jde ruku v ruce s její pozicí. Proto jsme se rozhodli změnit dobře známé logo Seni. V září 2014 jsme zahájili postupnou změnu loga na našich výrobcích i v našich materiálech propagujících značku Seni. Kvalita Seni zůstává i s novým logem na nejvyšší úrovni.
derm2.png
2015
Protože kůže se sama neochrání…
V duchu mota „protože kůže se sama neochrání…“ jsme doplnili řadu Seni Care profesionální péče o pleť dvěma novými produkty: Vyživující krém na ruce a Vyživující krém na nohy s regeneračními vlastnostmi. Seni Care aktuálně tvoří 16 různých produktů s novým grafickým designem obalu. Bezpečnost produktů Seni Care potvrzují pozitivní výsledky dermatologických testů provedené nezávislými laboratořemi.
premium.png
2016
Neustále pracujeme na tom, aby naše produkty splňovaly nejvyšší standardy kvality.
Neustále pracujeme na tom, aby naše produkty splňovaly nejvyšší standardy kvality

naše nabídka

  • Seni - pleny pro dospělé.
  • Seni Lady - urologické vložky pro ženy.
  • Seni Man - urologické vložky pro muže.
  • Seni Active - absorpční spodní prádlo pro aktivní.
  • Seni Care - speciální přípravky péče o pleť.

viz. dosah značek

zasieg.jpg

Naše výrobky se prodávají na více než 60 trzích: v Evropské Unii, ve Střední a Východní Evropě, v Africe a na Dálném Východě

Tento web používá, podobně jako jiné weby, soubory cookie. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky, zlepšovat jejich funkcionalitu a poskytovat vám tak relevantnější služby jak na webu, tak i prostřednictvím dalsích médii. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. více informací o zásadách používání souborů cookie
Rozumím