cz
Česká republika langAr
Bella Baby Happy
brandViewProd
happy_2.jpg
happy_m.jpg
happb_chust.jpg
happy_3.jpg

Bella Baby Happy

"z lásky k dítěti"

Dětské plenky a kosmetika

Happy je značka nejvyšší kvality výrobků pro děti. Kombinace našich dlouhodobých zkušeností a nejmodernějších technologií nám umožňuje poskytovat produkty, které splňují všechny požadavky našich malých klientů a jejich rodičů. Blaho dětí je oceníme nejvíce především my sami. Získali jsme důvěru a věrnost našich zákazníků v mnoha zemích díky vysoké kvalitě našich výrobků. Jsme rádi, že naše dětské pleny a kosmetika pomáhají rodičům, aby každodenní péče o jejich šťastné děti byla jednodušší a pohodlnější.

historie značky

happy_1992_1.jpg
1993
Bella Baby
Protože se trh výrobků péče o děti rozvíjí, uvádí TZMO na trh první jednorázové dětské plenky Bella Baby. V roce 1995 jsou dětské plenky Bella k dispozici ve dvou provedeních, pro chlapce a pro dívky.
happy_2000_2.jpg
2000
Tři velikosti
Předstsavuje se značka Happy. První plenky Happy jsou k dispozici ve třech velikostech: Midi, Maxi, Junior.
happy_2001.jpg
2001
Rok velké inovace
Rok velké inovace dětských plenek - vnější vrstva je nahrazena prodyšným laminátem, kerý je milníkem v poskytování většího pohodlí a péče, aby dětská pokožka byla zdravá.
happy_2002.jpg
2002
Bella Newborn and Mini
Happy představuje dvě velikosti plenek pro nejmenší: Newborn a Mini. Plenky Newborn mají speciální otvor pro pupeční pahýl - tuto novinku ocení především maminky a pracovnice porodnic.
happy_2004_1.jpg
2004
Bella Before Newborn

Happy nabízí novou velikost, Before Newborn, pro předčasně narozené novorozence a pro novorozence s váhou pod 2 kg. Nejmenší plenky se speciálním otvorem pro pupeční pahýl.

happy_2005.jpg
2005
Extrakt ze zeleného čaje

Přestavujeme Happy plenky s pružným zapínáním na suchý zip a s absorpčním jádrem se superabsobentem obsahujícím extrakt ze zeleného čaje, který snižuje zápach a podráždění dětské pokožky a alergie. Happy rozšiřuje svou nabídku o jednorázové podložky - první jednorázové podložky na trhu výhradně pro děti.

happy_2007_1.jpg
2007
Vlhčené ubrousky
Vlhčené ubrousky jsou k dispozici ve třech variantách a navrženy tak, aby vyhovovaly požadavkům spotřebitelů: Silk & Bavlna, Milk & Honey a Sensitive.
happy_2008_1.jpg
2008
Nové velikosti
Nové velikosti Maxi Plus a Junior Extra v nabídce Happy umožňují rodičům, aby jejich dětem plenky s perfektně sedly.
happy_2010.jpg
2010
3D Flexi System
Happy plenky ve velikosti Maxi, Maxi Plus, Junior a Junior Extra jsou vylepšeny systémem 3D Flexi, který zajišťuje dokonalé uchycení plenky na tělo dítěte a zaručuje vynikající savost.
2012
Happy Natural Care
Uvedení kosmetiky Baby Happy Natural Care. Produkty pro citlivou dětskou pokožku obsahují pečlivě vybrané složky, jež chrání jemnou pleť dětí při každodenní péči.
2013
Jednorázové bryndáčky
Uvedení jednorázových bryndáčků Happy Lunch, které jsou vynikající alternativou k tradičním bryndáčkům. Bryndáčky Happy Lunch mají uchycení z lepivých pásků a kapsu chránící oblečení dítěte před znečištěním.
happy2016.png
2016
Nové dětské pleny Happy Baby
Uvedení vylepšené verze plen Bella Baby Happy, které byly zdokonaleny ve dvou systémech. Systém Early Care ve velikostech 0 až 2 pro nejmladší a systém 360° Comfort pro pohodlí o něco starších dětí velikostí 3 až 6.

naše nabídka

  • Bella Baby Happy - dětské pleny a kosmetika, vlhčené ubrousky
  • Bella Baby Delfi - kosmetika pro miminka a děti
  • Bella Mamma - výrobky pro maminky
  • Bella Baby Happy Natural Care - dětské vlhčené ubrousky

viz. dosah značek

zasieg.jpg

Naše výrobky se prodávají na více než 60 trzích: v Evropské Unii, ve Střední a Východní Evropě, v Africe a na Dálném Východě

Tento web používá, podobně jako jiné weby, soubory cookie. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky, zlepšovat jejich funkcionalitu a poskytovat vám tak relevantnější služby jak na webu, tak i prostřednictvím dalsích médii. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. více informací o zásadách používání souborů cookie
Rozumím