cz
Česká republika langAr
Matopat Klinika

Matopat Klinika

"léčení bez obav"

Nejvyšší kvalita zdravotnických služeb vysoce kvalifikovaných pracovníků za použití moderního vybavení. Komfortní podmínky pobytu pacientů.

Klinika MATOPAT v Toruni se stala velmi důležitým místem na lékařských mapách regionů. Od samého začátku se celý personál kliniky snaží poskytovat pacientům nejnovější způsoby léčby a standardy pohodlné péče. Závazek k tomu, že lékaři, sestry a ošetřovatelky budou vzdělaní a zkušení zaručuje, že hlavní slogan "Léčení bez obav" je oprávněný.

historie značky

sz_matopat_2001.JPG
2001
Začátky

Specializovaná nemocnice Matopat vznikla ze Specializované kliniky Matopat, která byla založena v roce 1998. Je první nemocnicí v regionu a jednou z prvních v Polsku, která je založena jako soukromá instituce, postavená na nabídce množství zdravotnických služeb.

matopat_2004.JPG
2004
ISO
Nemocnice Matopat je první nemocnicí v kujawsko-pomorském regionu, která získala certifikát ISO 9001:2000, potvrzující shodu systému managementu jakosti podle mezinárodních standardů. Nemocnice je znovu certifikována v roce 2010 certifikátem ISO 9001:2008.
matopat_2008.jpg
2008
Klinika Matopat
Klinika Matopat je rozšířena a nabízí celou řadu diagnostických sálů, které působí komplexně v oblasti gynekologie, oftalmologie, kardiologie a endoskopie. Klinika má vysoce kvalitní medicínkou techniku pro diagnostikování a léčbu.
matopat_2011.jpg
2011
RHK
První implantace kolenního kloubu Zimmerovou RHK endoprotézou v Polsku se provádí ve Specializované nemocnici Matopat.
certyfikat akredytacyjny.jpg
2013
Nemocnice se připojila k elitní skupině nemocnic, jejich kompetence poskytovat vysoce kvalitní péči byly potvrzeny objektivním způsobem, získáním akreditačního osvědčení od ministerstva zdravotnictví. .
2015.png
2015
Obdržení certifikátu „bezbolestná nemocnice“ od Polské asociace pro studium bolesti a Polské společnosti anesteziologie a výzkumu léčby intenzivní bolesti, Svazu polských lékařů, Polské gynekologické společnosti a Polské ortopedické a traumatologické společnosti.
2016.jpg
2016
Slavíme jubileum!
Již 15 let jsme s těmi, kteří nás potřebují! Ročně poskytneme na 100 000 konzultací a odborných rad a provedeme téměř 3000 zákroků a hospitalizací.
2017.png
2017
Plánované investice do moderní diagnostiky a implementace IT nám umožní poskytovat ještě kvalitnější zdravotní péči.

viz. dosah značek

zasieg.jpg

Naše výrobky se prodávají na více než 60 trzích: v Evropské Unii, ve Střední a Východní Evropě, v Africe a na Dálném Východě

Tento web používá, podobně jako jiné weby, soubory cookie. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky, zlepšovat jejich funkcionalitu a poskytovat vám tak relevantnější služby jak na webu, tak i prostřednictvím dalsích médii. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. více informací o zásadách používání souborů cookie
Rozumím