cz
Česká republika langAr
Evropské středisko dlouhodobé péče

Evropské středisko dlouhodobé péče

"člověk především"

Nástavba po střední škole pro pečovatele.

Vzděláváme budoucí zdravotní pečovatele v Toruni, Bydhošti, Varšavě, Moskvě a Novosibirsku. Kromě profesních znalostí vedou naši kvalifikovaní pedagogičtí pracovníci studenty ke snaze neustále rozvíjet své dovednosti a pomáhají jim v jejich úsilí stát se odborníky na evropské úrovni. Za tímto účelem nabízíme našim studentům také možnost naučit se cizí jazyk, který jim umožní získat odborné zkušenosti v zahraničí.

historie značky

ecod_1998.jpg
1998
První konference
První mezinárodní konference o dlouhodobé péči - v současnosti největší vzdělávací akce v Polsku věnovaná oblasti dlouhodobé péče.
ecod_2000.jpg
2000
Zdravotnické informační centrum
Vzniká zdravotnické informační centrum, které realizuje řadu vzdělávacích akcí pro osoby ze zdravotnické a sociální péče i integrační iniciativy pro osoby se zdravotním postižením.
ecod_2006.jpg
2006
SENI CUP
První ročník SENI Cupu, mezinárodní fotbalové ligy zdravotně postižených - sportovní akce pro mentálně postižené obyvatele domů s pečovatelskou službou.
ecod_2006.jpg
2006
Zřízení Evropského střediska dlouhodobé péče
Kvůli uspokojení vysoké poptávky po vzdělání v oblasti zdravotní péče jsme vytvořili Evropské středisko dlouhodobé péče. Naším cílem je vzdělávat osoby po novou profesi - zdravotnické pečovatele.
DSC01869 na www.JPG
2008
Otevření nástavby po střední škole pro zdravotnické pečovatele
V Toruni
sala w Byd.JPG
2012
Otevření nástavby po střední škole pro zdravotnické pečovatele
V Bydhošti
ecod_2006.jpg
2016
We already have nearly 350 graduates!
Máme už téměř 350 absolventů a velmi se zajímáme o jejich osud. Téměř všichni našli práci jako zdravotní pečovatelé doma i v zahraničí. Mnozí z nich pokračují ve studiu na vyšší lékařské škole.

viz. dosah značek

zasieg.jpg

Naše výrobky se prodávají na více než 60 trzích: v Evropské Unii, ve Střední a Východní Evropě, v Africe a na Dálném Východě

Tento web používá, podobně jako jiné weby, soubory cookie. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky, zlepšovat jejich funkcionalitu a poskytovat vám tak relevantnější služby jak na webu, tak i prostřednictvím dalsích médii. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. více informací o zásadách používání souborů cookie
Rozumím