cz
Česká republika langAr

historie
od roku 1951

1951

byla založena společnost Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkovych

V Toruni se začínají výrábět obvazové materiály na základě poptávky Ministerstva Národní Obrany a Báňského Úřadu. Výroba měla skončit do 6 měsíců od dokončení objednávky, ale díky vysoké kvalitě produktů je zadáváno více objednávek. Vzniká státní společnost Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych, která již v polovině 60. let dobývá zahraniční trhy. Během této doby se výrobky TZMO dostávají do evropských, afrických a asijských zemí, dokonce i do Vietnamu.

1991

Jsme veřejná obchodní společnost

Průlomový okamžik v historii společnosti: fyzické osoby - zaměstnanci společnosti a zástupci akademické a lékařské komunity - vytvářejí akciovou společnost TZMO SA, která nakupuje obchodní aktiva společnosti ze Státní pokladny.

1996

Bella Maďarsko s.r.o. (Bella Hungaria Kft)

Založení první zahraniční společnosti ve Skupině TZMO v Maďarsku.

1997

Naše výrobky nesou označení CE

TZMO SA - jako první společnost v lékařském průmyslu v Polsku - získala na svých výrobcích bezpečnostní značku CE.

2003

Výrobní závody na Východním trhu

Hygienické produkty se začínají vyrábět ve vlastních nově vybudovaných závodech v Rusku a na Ukrajině.

2004

Moderní výrobní linky

Je zahájena výroba prodyšného laminátu, který nahrazuje fólii v absorpčních produktech pro děti i dospělé. Jedná se o revoluční změnu, která zvyšuje jejich kvalitu a komfort používání.

2005

Moderní továrna v Indii

Nová továrna v Indii se zabývá výrobou hygienických a lékařských produktů. Jedná se o jednu z největších polských investic v této zemi. Pro Skupinu TZMO je to skvělá příležitost oslovit více než miliardu potenciálních zákazníků, ale zároveň je to velkou výzvou.

2008

Nové výrobní závody Plastica

Vznikají tři výrobní závody v Kujavsko - Pomořské provincii, v průmyslové zóně Kowalewo Pomorskie.

2012

Vstup na americký trh

Uvedení inkontinenčních produktů Seni na americký trh je další velkou investicí a výzvou pro Skupinu TZMO. V Atlantě ve státě Georgia vzniká a rozvíjí svoji obchodní činnost TZMO USA Inc.

2013

55 společností v 18 zemích, 7 600 zaměstnanců.

Pokračujeme v investicích do 10 zemí: Ruska, Litvy, Ukrajiny, Německa, Slovenska, Maďarska, Rumunska, USA, Indie a Polska. Skupina TZMO se skládá z 55 společností v Polsku i v zahraničí a zaměstnává 7 600 lidí. Naše výrobky jsou k dispozici na více než 80 trzích - v Evropě, Asii, Africe, Americe a Austrálii.

2016

CitoNet Varšava.

Vzniká již šestá pobočka servisního střediska v Polsku, poskytující moderní služby v oblasti sterilizace, praní chirurgických oděvů, pronájmu chirurgických nástrojů, operačních oděvů a povlečení, vytváření nestandardních sterilizačních setů a sad zdravotnických prostředků. V současné době má Skupina TZMO svá servisní střediska CitoNet v Bydhošti, Štětíně, Krakově, Lodži, Zabagu a Varšavě.

2017

Nové sídlo společnosti TZMO Benelux ve městě 's-Hertogenbosch (de Bosch) poblíž Amsterdamu, Nizozemí

Jako globální společnost máme obchodní společnosti a logistická centra na různých trzích. Skupina TZMO neustále investuje. V Nizozemí bylo otevřeno nové sídlo a logistické centrum TZMO Benelux.

2018

TZMO SA - nová centrála v Toruni

TZMO SA - nové sídlo v Toruni, skládající se ze dvou částí, které zaměstnanci krátce nazývají „černá“ a „bílá“. Pěti podlažní budova má výšku až 24 metrů. V sousedství se také staví Technologické a Inovační Centrum (CTI). Zaměstnává inženýry různých specializací, kteří navrhují stroje a technologická řešení pro skupinu TZMO, což dává společnosti jasnou konkurenční výhodu.

2019

20 let od vzniku společnosti TZMO Deutschland GmbH a vstup značek Seni a Seni Care na německý trh

Společnost TZMO Deutschland GmbH zahájila svoji činnost v roce 1999. Dnes má kromě vlastního sídla také vlastní školicí, marketingové a logistické centrum v Biesenthalu poblíž Berlína. V roce 2019 byla dokončena další investice - pátá logistická hala s nejnovějšími technologickými řešeními ve Skupině TZMO.

2020-2021

Investice

Polsko, Německo, Ruská federace, Ukrajina, Česká republika, Indie a Lotyšsko jsou země, kde Skupina TZMO uskutečňuje další investice.

Tento web používá, podobně jako jiné weby, soubory cookie. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky, zlepšovat jejich funkcionalitu a poskytovat vám tak relevantnější služby jak na webu, tak i prostřednictvím dalsích médii. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. více informací o zásadách používání souborů cookie
Rozumím