cz
Česká republika langAr

historie
od 1951 roku

1951

Společnost Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych je ustanovena

V Toruni začíná výroba obvazového materiálu pro Ministerstvo národní obrany a Ústřední důlní úřad zásobování. Ukončení výroby je stanoveno po dokončení objednávky, do šesti měsíců, ale vzhledem k vysoké kvalitě práce přichází další úkoly. ||| Je založena Společnost Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych a začíná dobývání zahraničních trhů. V té době se produkty TZMO rozšíří do Evropy, Afriky a Asie.

1991

Jsme veřejná obchodní společnost

Rozhodující okamžik v historii firmy: fyzické osoby - zaměstnanci společnosti a zástupci akademického a lékařského prostředí, vytvořili akciovou společnost - TZMO SA, která nakupuje obchodní jmění od Národní státní pokladny.

1996

Bella Hungaria Kft

Zřízení první zahraniční společnosti skupiny TZMO v Maďarsku

1997

Naše výrobky s označením CE

TZMO SA - jako první firma v oboru zdravotní péče v Polsku - je oprávněna označovat své výrobky Evropskou bezpečnostní značkou CE.

2003

Výrobní závody na Východním trhu

Zahájili jsme výrobu hygienických produktů v nově postavených továrnách v Rusku a na Ukrajině.

2004

Moderní výrobní linky

Zahájena výroba prodyšného laminátu, který nahradí film u absorpčních výrobků pro děti a dospělé. Jedná se o revoluční krok, který zvyšuje kvalitu a komfort jejich používání.

2005

Moderní továrna v Indii

Nová továrna v Indii zahajuje výrobu hygienických a zdravotnických výrobků.

2008

Nové výrobní závody

Jsou zformovány výrobní závody v Pomorsk speciální ekonomické zóně v Kowalewo Pomorskie.

2012

Průnik do Spojených států

Uvedení inkontinenčních produktů Seni na americký trh je další velkou investicí a výzvou pro skupinu TZMO. Společnost TZMO USA, Inc.

2013

54 společností v 17 zemích. 7300 zaměstnanců.

Nadále investujeme v 10 zemích: v Rusku, Litvě, Ukrajině, Německu, Slovensku, Maďarsku, Rumunsku, USA, Indii a Polsku.|||Naše produkty nabízíme ve více než 65 zemích Evropy, Asie, Afriky, Ameriky a Austrálie.

2016

CitoNet Warszawa.

Jedná se již o šestou pobočku servisních středisek v Polsku, která zajišťuje moderní služby v oblasti outsourcingu praní prádla a nabízí nestandardní sterilizační balíčky, sady zdravotnických produktů určených pro přesné medicínské úkony Nyní má skupina TZMO servisní centra CitoNet v městech jako Bydhošť, Štětín, Krakov, Lodž, Zabagno a Varšava.

2017

Nové ústředí TZMO Benelux poblíž Amsterdamu

Jako globální společnost vlastníme obchodní firmy a logistická střediska na různých trzích. Skupina TZMO stále investuje. V Nizozemsku jsme právě otevřeli nové ústředí a logistické středisko TZMO Benelux.

2018

TZMO SA - nowa siedziba główna w Toruniu

TZMO SA - nowa siedziba główna w Toruniu, składająca się z dwóch części, nazywanych przez pracowników „czarną” i „białą". Ma pięć kondygnacji, w najwyższym miejscu jego wysokość przekracza 24 m. W sąsiedztwie powstaje jeszcze również obiekt Centrum Techniki i Innowacji (CTI). Pracują w nim inżynierowie różnych specjalizacji, konstruujący maszyny i rozwiązania technologiczne dla TZMO, dzięki którym firma osiąga przewagę nad konkurencją.

2019

20-lecie powstania spółki TZMO Deutschland GmbH i wejścia marki seni i seni care na rynek niemiecki

Spółka TZMO Deutschland GmbH swoją działalność rozpoczynała w roku 1999. Dziś oprócz własnej siedziby posiada własne Centrum Szkoleniowa-Marketingowo-Logistyczne w Biesenthal pod Berlinem. W roku 2019 została ukończona kolejna inwestycja - piąta hala logistyczna z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi w Grupie TZMO.

2020-2021

Inwestycje

Polska, Niemcy, Federacja Rosyjska, Ukraina, Czechy, Indie, Łotwa to kraje, w których Grupa TZMO realizuje kolejne inwestycje.

Tento web používá, podobně jako jiné weby, soubory cookie. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky, zlepšovat jejich funkcionalitu a poskytovat vám tak relevantnější služby jak na webu, tak i prostřednictvím dalsích médii. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. více informací o zásadách používání souborů cookie
Rozumím