cz
Česká republika langAr
Kanion
brandViewProd
kanion_3.jpg
kanion_1.jpg
kanion_2.jpg

Kanion

"výzva pro objevitele"

Pánská kosmetika pro komplexní péči o obličej, tělo a o vlasy.

Kanion je značka kosmetiky pro muže, která vznikla v roce 1991. Od té doby se Kanion těší uznání našich věrných klientů. V této řadě je možné najít toaletní vody, deodoranty, sprchové gely a kosmetiku pro a po holení ve čtyřech originálních vůních.

historie značky

kanion_1919.jpg
1919
Hugo Güttel
Dva podnikatelé z Lodži, Hugo Güttel a Józef Wójtowicz, postavili v Lodži továrny na mýdlo a kosmetiku" Hugo Güttel ".
kanion_1929.jpg
1929
Pixin
Továrna mění svůj název na Továrna mýdla a kosmetiky Hugo Güttel PIXIN. Pod touto značkou je vyráběno mnoho populárních výrobků, včetně prvního holicího mýdla.
kanion_1935.jpg
1935
Továrna
Továrna tvořena jednopodlažní budovou bez základní infrastruktury, vody a plynu, a přesto se v té době jedná o velký podnik, kde je zaměstnáno asi 40 lidí.
kanion_1991.jpg
1991
Změny
Období politické transformace znamená i výrazné změny ve výrobním závodě. Je zahájena výroba pánské kosmetiky pod značkou Kanion. Řada obsahuje toaletní vodu, deodorant, sprchový gel a produkty po holení.
kanion_1993.jpg
1993
Teraz Polska
Výrobky Kanion obdržely ocenění Teraz Polska.
kanion_2006.jpg
2006
Logo
Osvěžení loga značky a designu obalů celé parfémové řady. Zlepšení většiny kosmetických receptur.
kanion_2009.jpg
2009
Fotografická soutěž
První ročník fotografické soutěže "Canyon - výzva pro objevitele". Autor nejzajímavější cestovatelské fotografie vyhraje dobrodružný výlet do kaňonu Verdon.
kanion.png
2017
Kanion
Kanion je skvělá volba pro muže, kteří oceňují efektivní kroky v péči o pleť a klasické vůně. Kosmetika této řady je k dispozici ve dvou variantách: Classic a Gold. Nabídka zahrnuje mimo jiné holicí krémy, toaletní vody a vody po holení.

viz. dosah značek

zasieg.jpg

Naše výrobky se prodávají na více než 60 trzích: v Evropské Unii, ve Střední a Východní Evropě, v Africe a na Dálném Východě

Tento web používá, podobně jako jiné weby, soubory cookie. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky, zlepšovat jejich funkcionalitu a poskytovat vám tak relevantnější služby jak na webu, tak i prostřednictvím dalsích médii. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. více informací o zásadách používání souborů cookie
Rozumím