cz
Česká republika langAr
Bella Cotton
brandViewProd
cotton.jpg
coton_2.jpg

Bella Cotton

"péče o vaši pleť"

Široký sortiment vatových výrobků pro komplexní péči o celou rodinu.

historie značky

bawelna_1993.jpg
1993
Začátky

Začátky značky Bella Cotton. Jako první je spuštěna výroba vaty ve 100g balení. Do dnešních dnů je pro polské zákazníky jednou z nejpopulárnějších a nejdůvěryhodnějších vat.

bawelna_1994_1.jpg
1994
Vatové polštářky
Sortiment Cotton Bella se rychle rozšiřuje a zahrnuje odličovací tampony, tyčinky a vatové tampony.
bawelna_1996.jpg
1996
Bella zdravotnická vlněná vata

Je představena Bella zdravotnická bavlněná vata - směs bavlny a viskózy pro zajištění vysoké absorpce a měkkosti.

bawelna_2004.jpg
2004
Odličovací tampony Water Jet

Na trhu jsou představeny odličovací tampony Water Jet Cotton. Díky speciální technologii jsou tampony měkké a jemné. Originální vytlačené vzory na povrchu zajišťují snadnou aplikaci kosmetických výrobků.

bawelna_2006_1.jpg
2006
Yellow line

Na trh je uvedena nová řada vatových výrobků známá jako "The yellow line". Zahrnuje vatové polštářky, tyčinky, odličovací tampony a vatu. Nové odličovací tampony jsou na jedné straně pokryty lehkou netkanou textílií pro efektivní odstranění make-upu, a jemnou vatou na druhé straně.

bawelna_2010_1.jpg
2010
Bella Cotton Bio
Řada Bella Cotton BIO je naší odpovědí zákazníkům na jejich potřebu ekologických a přesto kvalitních výrobků. Řada z organické bavlny se skládá ze dvou typů vatových polštářků a vatových tyčinek.
bawelna_2011.jpg
2011
Odličovací tampony s uzavřenými okraji
Na východní a západní trhy jsou uvedeny odličovací tampony s uzavřenými okraji. Výrobek je zaměřen na ty nejnáročnější zákazníky. Inovativní uzavření okrajů zabraňuje uvolňování vaty z poštářku.

naše nabídka

  • Bella Cotton - vatové tampony, vatové tampony z organické bavlny, vatové tyčinky, vatové tyčinky z organické bavlny, vata bavlněná a bavlněno-viskózová.
  • Bella Cotton Care - kosmetické tampony a vatové tyčinky obsahující výtažky.

viz. dosah značek

zasieg.jpg

Naše výrobky se prodávají na více než 60 trzích: v Evropské Unii, ve Střední a Východní Evropě, v Africe a na Dálném Východě

Tento web používá, podobně jako jiné weby, soubory cookie. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky, zlepšovat jejich funkcionalitu a poskytovat vám tak relevantnější služby jak na webu, tak i prostřednictvím dalsích médii. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. více informací o zásadách používání souborů cookie
Rozumím