cz
Česká republika langAr

právní upozornění

Majitel služby

Majitel této Služby je Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych SA ("TZMO") se sídlem v Polsku, Toruń, Żółkiewskiego 20/26 ulici, KRS č.0000011286

Informace obsažené ve Službě

Veškerý obsah této Služby je informativního charakteru v rozsahu otázek, které se týkají společnosti kapitálové skupiny TZMO a výrobků kapitálové skupiny TZMO a charakteru využití v rámci předplatného a přístupů registrované skupiny návštěvníků.

Informace poskytované Službou nepředstavují žádnou prodejní nabídku, a proto nesmí být na jejich základě podepsány kupní smlouvy.

Vlastník Služby může realizovat změny ve Službě bez předchozího upozornění nebo dalšího zdůvodnění.

Poskytované služby

Majitel těchto stránek poskytuje následující služby:

předplatitelské služby přístup k odborným informacím pro registrovanou skupinu uživatelů

Předplatné je zahájeno obdržením uživatelovy objednávky na příjem pravidelných informací ze Služby. Frekvence zasílání těchto informací není uvedena. Vlastník Služeb nenese odpovědnost za nedodání objednaných informací z objektivních důvodů, nezávislých na majiteli.

Přístup k odborným informacím vyžaduje vyplnění registračního formuláře a dohodnutí se na lhůtách a podmínkách obsažených v právních předpisech týkajících se přístupu registrovaných uživatelů.

Uvedené služby jsou poskytovány bezplatně, a není uvedena ani minimální, ani maximální doba poskytování.

Registrační proces:

Použití této Přístupové Služby je spuštěno zadáním údajů týkajících se jména a / nebo příjmení a e-mailové adresy do registračního formuláře, dále se dává souhlas se zpracováním osobních údajů v rozsahu podrobně popsaném v Ochraně osobních údajů stisknutím tlačítka "Souhlasím".

Odstoupení z vlastního uživatelského účtu je možné kdykoliv.

Jiné činnosti prováděné prostřednictvím Služby

Prostřednictvím této služby mohou být prováděny věrnostní programy, soutěže a propagační kampaně, stejně jako výzkum trhu. Podrobné podmínky jejich provedení budou uvedeny v konkrétních předpisech. Účast na výše jmenovaných akcích bude možná pokud bude pomocí formuláře udělen souhlas se specifikovanými podmínkami.

Odpovědnost vlastníka

Majitel Služby nepřijal žádnou odpovědnost za využití osobních údajů třetími stranami, ani za jakékoli vnější protiprávní činnosti a za další okolnosti nezávislé na majiteli.

Všechny informace obsažené na Službách byl vypracovány v dobré víře. Vlastník nenese odpovědnost za obsah, spolehlivost, přesnost a úplnost informací uvedených na externích webových stránkách, na které vedou odkazy na těchto internetových stránkách. Tyto odkazy jsou označeny modrou barvou písma.

Rozhodné právo

Používání těchto stránek se řídí ve všech ohledech polskými zákony a všechny problémy, které se týkají použití této služby se vztahují na příslušné předpisy platných v Polské republice.

Autorská práva

Obsah těchto Služeb je chráněn autorským právem a nelze ho změnit, kopírovat nebo distribuovat bez povolení vlastníka Služeb. Tisk obsahu Služeb může je možný pouze pro osobní použití. Všechny ostatní druhy využití vyžadují písemný souhlas vlastníka Služby.

Ochrana obchodní značky a názvu

Ochranné známky a obchodní názvy používané na Službách jsou chráněny příslušnými právními předpisy. Jakékoli využití nebo změny některé z nich nesmí být provedeny bez předchozího povolení příslušnou společností kapitálové skupiny TZMO.

TZMO nezaručuje účinnost a správnost výkonu této Služby nebo odstranění vzniklých chyb. Také není zaručeno, že server, na kterém tato Služba funguje, je bez virů a dalších nebezpečných elementů.

Úprava Právních upozornění

TZMO si vyhrazuje právo kdykoli měnit a doplňovat obsah těchto právních upozornění.

viz. dosah značek

zasieg.jpg

Naše výrobky se prodávají na více než 60 trzích: v Evropské Unii, ve Střední a Východní Evropě, v Africe a na Dálném Východě

Tento web používá, podobně jako jiné weby, soubory cookie. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky, zlepšovat jejich funkcionalitu a poskytovat vám tak relevantnější služby jak na webu, tak i prostřednictvím dalsích médii. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. více informací o zásadách používání souborů cookie
Rozumím