cz
Česká republika langAr
Bella Line

Bella Line

"aktivita a relax"

Prvotřídní rekreační a sportovní areál pro milovníky aktivního odpočinku a relaxace v lázních.

Wellness Line Bella Centrum je prvotřídní rekreační a sportovní komplex. Klub nabízí širokou škálu možností pro aktivní odpočinek a relaxaci. Pro ​​milovníky aktivního odpočinku jsou zde dva squashové kurty, dva sály pro lekce aerobiku, jeden pro POWER BIKE (hovorově - spin), a více než 8 metrů vysoká horolezecká stěna. Po intenzivním tréninku, stejně jako po náročném pracovním dni, Bella Line Wellness Centrum nabízí odpočinek v lázních, který je nedílnou součástí klubu a určuje jeho jedinečnost.

historie značky

bellaline_2006-2011.jpg
2006
Wellness Centrum Bella Line

2006 - 2011 TZMO SA je vlastníkem moderního, sportovního a rekreačního centra "Wellness Centrum Bella Line", který byl postaven v roce 2006. Pod značkou Bella podporuje Centrum potřeby, očekávání a zájmy žen, které jsou pro TZMO nejdůležitější. Našim cílem je přizpůsobit výrobky tak, aby potřebám žen odpovídaly co nejlépe.

2015v1.png
2015
Bella Line Wellness Center v Toruni
Otevřeno v prvním patře s moderní halou pro profesionální funkční trénink.
2015v2.png
2015
Získání prestižního ocenění
„Nejprofesionálnější fitness & wellness klub v Polsku“ (Toruň) a „Nejlepší investice v Polsku“ (Bydhošť) udělená předním evropským časopisem Body Life.
2015v3.png
2015
Otevření nového fitness Bella Line Wellness Center v Toruni
V současné době má Bella Line čtyři fitness kluby: tři v Toruni a jeden v Bydhošti.
2016.png
2016
Marcin Ługowski - Fitness Manager of the Year
Pan Marcin Ługowski je manažerem roku v oblasti fitness - manažer střediska Bella Line Wellness Center v Bydhošti.
2017.png
2017
Plánované otevření dalšího Bella Line Wellness Centra v Bydhošti.

viz. dosah značek

zasieg.jpg

Naše výrobky se prodávají na více než 60 trzích: v Evropské Unii, ve Střední a Východní Evropě, v Africe a na Dálném Východě

Tento web používá, podobně jako jiné weby, soubory cookie. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky, zlepšovat jejich funkcionalitu a poskytovat vám tak relevantnější služby jak na webu, tak i prostřednictvím dalsích médii. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. více informací o zásadách používání souborů cookie
Rozumím