cz
Česká republika langAr
CitoNet

CitoNet

"upřímně doporučujeme"

Servisní střediska CitoNet se specializují na procesy sterilizace, mytí, leasing chirurgických nástrojů, operační oblečení a ložní prádlo.

CitoNet je značka služeb poskytovaných servisními středisky CitoNet směrovaná do zdravotnických zařízení - nemocnic, klinik a lékařských praxí, stejně jako do salonů krásy. Již více než 10 let CitoNet pomáhá svým klientům realizovat moderní řešení v oblasti chirurgických nástrojů a managementu zdravotnického oblečení.

historie značky

citonet_2001.jpg
2001
První centrum

Pod značkou CitoNet začíná TZMO SA nabízet sterilizační služby. Prvni centrum sterilizace je otevřeno v Lodži a v následujících letech v Bydhošti a Krakově (2004) a také ve Štětíně (2006).

citonet_2008.jpg
2008
Prádelna
V řetězci CitoNet je v Bydhošti otevřena první prádelna, další pak o rok později v Lodži. Nabídka je zaměřena na zdravotnická zařízení, restaurace a hotely.
citonet_2011.jpg
2011
Pomorskie

Po otevření nové prádelny v Zabagnu jsou nyní služby CitoNet k dispozici také v oblasti Pomorskie.

2016.png
2016
Slavnostní otevření CITONET Varšava
Je to již šesté servisní středisko CitoNetTo v Polsku, které se specializuje na procesy sterilizace, praní, pronájem chirurgických nástrojů, operační oděvy a povlečení. První sterilizační středisko bylo otevřeno v Lodži a v dalších letech pak v Bydhošti a Krakově (2004) a ve Štětíně (2006). Je to již 6. pobočka servisních středisek CitoNet, které nabízejí moderní řešení v oblasti řízení chirurgických nástrojů a lékařského oblečení. V současné době skupina TZMO vlastní servisní střediska CITONET v Bydhošti, Štětíně, Krakově, Lodži, Varšavě a Zabagnu.

viz. dosah značek

zasieg.jpg

Naše výrobky se prodávají na více než 60 trzích: v Evropské Unii, ve Střední a Východní Evropě, v Africe a na Dálném Východě

Tento web používá, podobně jako jiné weby, soubory cookie. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky, zlepšovat jejich funkcionalitu a poskytovat vám tak relevantnější služby jak na webu, tak i prostřednictvím dalsích médii. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. více informací o zásadách používání souborů cookie
Rozumím