cz
Česká republika langAr
Bella
brandViewProd
bella_blue.jpg
bella_lipa.jpg
bella_3.jpg
Tampo Bella

Bella

"okouzli svět"

Hygienické výrobky pro ženy a dívky. Bella je značka hygienických výrobků pro ženy - vedoucí na trhu ve střední a východní Evropě a rychle dobývající trhy západní Evropy a Asie.

Pod značkou Bella nabízíme široký sortiment výrobků: hygienické vložky, slipové vložky, tampony a kosmetiku pro intimní hygienu. Bella se stále vyvíjí. Po mnoho let byla synonymem spolehlivosti, pohodlí a bezpečí, které se mění stejně jako ženy během těchto let - jejich vkus, potřeby a životní styl. Úspěch značky Bella je v první řadě péče o výrobky nejvyšší kvality, otevřenost k moderním technologiím a ochota k vytvoření flexibilní nabídky.

historie značky

historia-60te.jpg
1976
Bella Donna

Začíná výroba hygienických výrobků pro ženy a hygienických vložek Donna. Kvalita výrobků se od té doby neustále zvyšuje a jméno značky bylo změněno z Donna na Bella Donna, což v italštině znamená "krásná žena".

bella_1983.jpg
1983
Značka Bella

Je zahájena výroba hygienických výrobků pod značkou Bella.

bella_1989.jpg
1989
Panty Classic

TZMO, jako první výrobce v Polsku, zahajuje výrobu celulózových slipových vložek, které byly v roce 1990 uvedeny pod značkou E-Day a nyní jsou známy jako Panty Classic.

bella_1994.jpg
1994
Bella Nova

Bella Nova - první vložky s křidélky. TZMO jako první výrobce v Polsku vyrábí vložky s křidélky!

bella_1995.jpg
1995
Bella Perfecta

Bella Perfecta - první ultra tenké vložky vyrobené v Polsku. Pro zajištění většího pohodlí je tloušťka polštářku zredukována na 2 mm.

bella_1996.jpg
1996
Bella Intima
TZMO zahajuje výrobu ultra tenkých slipových vložek Bella Intima. Po letech zlepšování jsou Bella Intima jedinými vložkami na trhu, které mají vrchní část ze 100% bavlny.
bella_2001.jpg
2001
Tampony

TZMO zahajuje výrobu prvních tamponů. Tampony s aplikátorem jsu představeny o rok později.

bella_2004.jpg
2004
Rok inovací
Rok inovací - u všech hygienických výrobků je vnější film nahrazen prodyšným laminátem. Od tohoto dne jsou všechny naše produkty prodyšné, což umožňuje proudění vzduchu k pokožce, a tím je poskytnuto větší pohodlí.
bella_2007.jpg
2007
Bella Perfecta Rose

Zahájena výroba prvních parfemovaných ultratenkých vložek Bella Perfecta Rose a Bella Perfecta Violet.

bella_2009.jpg
2009
Bella pro dospívající
Bella for Teens je první řada hygienických výrobků v Polsku, která je zaměřena na teenagery. Slipové vložky, tampony a hygienické vložky jsou nabízeny v různých barvách a vůních.
2013
produkty s bylinnými extrakty
Vytvoření řady hygienických produktů: hygienické a slipové vložky obohacené o výtažek z bylin: sporýše lékařského, lípy a jitrocelu.
bella2016.png
2016
Bella Ideale
Prémiová řada dámských hygienických produktů Bella Ideale. Tato řada zahrnuje hygienické vložky s inovativním systémem StayDrai™ a extrémně jemné a měkké slipové vložky se systémem StaySofti™.

naše nabídka

  • Bella - tradiční hygienické vložky
  • Bella Perfecta - ultratenké vložky
  • Bella for Teens - hygienické vložky, slipové vložky a tampony pro dospívající
  • Bella Panty - slipové vložky
  • Bella Tampo - tampony
  • Bella Control - inkontinenční výrobky pro ženy

viz. dosah značek

zasieg.jpg

Naše výrobky se prodávají na více než 60 trzích: v Evropské Unii, ve Střední a Východní Evropě, v Africe a na Dálném Východě

Tento web používá, podobně jako jiné weby, soubory cookie. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky, zlepšovat jejich funkcionalitu a poskytovat vám tak relevantnější služby jak na webu, tak i prostřednictvím dalsích médii. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. více informací o zásadách používání souborů cookie
Rozumím