cz
Česká republika langAr
Centrum dlouhodobé péče Seni NZOZ

Centrum dlouhodobé péče Seni NZOZ

"pod dobrou péčí"

Profesionální péče o nemohoucí osoby v jejich domovech a rodinné poradenství.

Centrum pomáhá lidem, kteří jsou mentálně nebo tělesně postižení, starší, nejsou soběstační, nebo jsou osamělí. Nabízí jim odbornou péči a pomoc, kterou poskytují zdravotní sestry, lékaři, rehabilitační sestry, psychoterapeuti a terapeuté. Nabídka péče a pomoci je velmi široká a je upravena pro osobní potřeby pacienta. Pracovníci pomáhají lidem zcela závislým na jiných, ležícím, vyžadujícím neustálou zdravotní péči a těm, kteří jsou stále ještě aktivní a potřebují pouze společnost či pomoc při každodenních povinnostech.

historie značky

seni_nzoz_2010.jpg
2010
Centrum
Středisko pomáhá rodinám s nemohoucícmi neumístitelnými do zdravotnických zařízení, které o ně nejsou schopny zajistit řádnou péči. Centrum podává pomocnou ruku i těm, kteří pečují o své blízké doma, ale potřebují si odpočinout, chtěli by na dovolenou nebo se cítí zavaleni rozstoucími povinnostmi.
seni_nzoz_2010.jpg
2010
Začátek
Vzniká středisko pro dlouhodobou péči Seni jako reakce na potřeby rodin závislých osob, které nejsou schopny jim poskytnout odbornou péči, potřebují odpočinek nebo krátkodobou pomoc.

viz. dosah značek

zasieg.jpg

Naše výrobky se prodávají na více než 60 trzích: v Evropské Unii, ve Střední a Východní Evropě, v Africe a na Dálném Východě

Tento web používá, podobně jako jiné weby, soubory cookie. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky, zlepšovat jejich funkcionalitu a poskytovat vám tak relevantnější služby jak na webu, tak i prostřednictvím dalsích médii. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. více informací o zásadách používání souborů cookie
Rozumím