cz
Česká republika langAr

sport

sport.jpg logo
Naše společná strategie se skládá z podpory zdravého aktivního životního stylu. To je důvod, proč je sport jednou z oblastí, která je podporována naší Skupinou. Jsme partnerem na mnoha akcích mezinárodních i místních.

Podporujeme aktivní životní styl

Sociální strategie skupiny TZMO je založena na podpoře zdravého a aktivního životního stylu. To je důvod, proč právě sport je jednou z oblastí, které jsou Skupinou podporovány. Jsme partnerem mnoha akcích mezinárodních i místních.

Podporujeme profesionální tenisty Pohárem BELLAbella cup 3.jpeg

Po mnoho let jsme byli hlavním organizátorem a sponzorem dvou mezinárodních tenisových turnajů žen BELLA CUP.


Tenisový turnaj pro profesionály se pořádá v Toruni od roku 1995 a je jedním z nejstarších a největších profesionálních ženských tenisových turnajů v Polsku. Je to jeden z turnajů série ITF. V roce 2005 byl oceněn Polskou asociací tenisu cenou za přínos a úsilí ve vývoji a popularizaci polského tenisu.

Turnaje otevírají cestu pro další profesionální turnaje a umožňují tenistům získat body do klasifikace WTA (světová tenisová asociace).


BELLA CUP se hraje v Bělorusku, Kazachstánu, Arménii, Gruzii, Kyrgyzstánu, Uzbekistánu, a Ázerbájdžánu, kde je tenis mezi ženami a dívkami velmi populární.Podporujeme nadšení osob se zdravotním postižením pohárem Seni Cup.seni cup.png

Mezi mnoha společenskými aktivitami, podporovanými TZMO SA, si zvláštní pozornost zaslouží mezinárodní fotbalová liga pro handicapované Seni CUP. Je to iniciativa určená mentálně postiženým klientům ústavů s pečovatelskou službou. Sport je pro ně výbornou formu terapie, která jim pomáhá udržovat se v kondici, pěstuje vytrvalost a vede je k týmové spolupráci.

Jedním z cílů ligy je také integrace zdravotně postižených lidí do společnosti. Snažíme se ukázat, že na fotbalovém hřišti jsme všichni stejní, protože jsme všichni stejně nadšeni úspěchem a stejně cítíme i hořkost porážky.

Součástí ligy jsou národní turnaje, která jsou organizována v Polsku i v zahraničí. Z nich se týmy mohou kvalifikovat na závěrečný turnaj, který se koná v Polsku.

Seni Cup v číslech:

  • Jeden z týmů pochází z Irkutska. Jejich cesta do Toruně je nejdelší – musí urazit 8 000 km, aby se tam dostali.
  • Doposud nejstaršímu hráče byl 87 let a nejmladšímu 12..
  • Celkem jsme rozdělili více než 12 000 medailí.


Podporujeme plážový volejbal v gotickém prostředí

V červnu se v gotickém centru starého města v Toruni na dva týdny objeví dva volejbalové písečné kurty. Budou se hrát vyřazovací zápasy polského mistrovství v plážovém volejbalu mužů a žen - gotický BEACH. Na turnaji se objeví nejlepší volejbaloví hráči Polska, mezi nimi i reprezentanti národního týmu. Zápasy jsou doprovázeny různými akcemi. Během přestávky se fanoušci mohou zúčastnit sportovního soustředění a lekcí fitness. Generálním sponzorem akce jsou značky Bella a Eva Sun.

Podporujeme jógu na čerstvém vzduchu

Jsme sponzorem projektu "Jóga v parku", který podporuje zdravý a aktivní životní styl. Projekt je realizován každoročně od července do srpna. Každou neděli, v mnoha městech Polska, se každý může těšit na hodiny jógy zdarma, které se konají pod širým nebem. Kromě toho také pořádáme přednášky o zdravém životním stylu. Jednu z nich, v Toruni, vedl bývalý velvyslanec Indie v Polsku - pan Chandra Mohan Bhandari - autor knihy: "Šakti jóga. Bilance ducha, těla i mysli."

Podporujeme Fitness kongresy

Jsme sponzorem fitness kongresu svatého Mikuláše. Tato jedinečná událost přiláká stovky instruktorů a fitness nadšenců. Každý rok přicházejí do Toruně a spolu s předními odborníky v tomto oboru se účastní mnoha hodin ve třídách. Je to příležitost k výměně zkušeností, osvojování si nových technik a cvičebních programů, a všichni si užívají volný čas.

o nás
Tento web používá, podobně jako jiné weby, soubory cookie. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky, zlepšovat jejich funkcionalitu a poskytovat vám tak relevantnější služby jak na webu, tak i prostřednictvím dalsích médii. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. více informací o zásadách používání souborů cookie
Rozumím