cz
Česká republika langAr

kultura

film.jpg logo
Intenzivně se podílíme na řadě kulturních akcí.

tofifest.jpg

Festival vědy a umění v Toruni – Tento festival přispívá k popularizaci vědy a umění mezi obyvateli Toruně a jejího regionu. Během čtyř dnů se můžete dozvědět hodně o úspěších dosažených v několika desítkách oblastí vědy a umění. Je to příležitost dozvědět se o různých tématech vědy a umění, a taková příležitost se nenaskytne každý den – můžete navštívit nejrůznější vědecké laboratoře a pracovní semináře vědců a umělců, ale i zástupců různých firem a institucí. Každý rok se stáváme patronem sekce lékařství.


tfns.jpg

Mezinárodní filmový festival Tofifest - Po mnoho let jsme byli hlavním sponzorem jedné z největších a nejzajímavějších filmových akcí pořádaných v Polsku během léta. Tento festival pořádaný v Toruni je v médiích nazýván jako "festival pro snílky“. Tofifest podporuje filmy z celého světa, filmy, které nás nutí k přemýšlení, jsou mladé srdcem a nesmířené s realitou.


skyway.jpg

Festival Lights Skyway
- Podporujeme úspěšný Toruňský mezinárodní festival světla. Jedná se o unikátní festival, který osvětluje Toruň. Instalace a umělecká představení jsou připravována renomovanými umělci z celé Evropy!

o nás
Tento web používá, podobně jako jiné weby, soubory cookie. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky, zlepšovat jejich funkcionalitu a poskytovat vám tak relevantnější služby jak na webu, tak i prostřednictvím dalsích médii. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. více informací o zásadách používání souborů cookie
Rozumím