cz
Česká republika langAr

kvalita a bezpečnost

jakosc.jpg logo
Náš závazek k bezpečnosti se odráží ve všech oblastech našeho podnikání - od zájmu o správnost výrobních procesů prostřednictvím investic do technologického rozvoje až po ochranu životního prostředí.

Moderní technologie a spolehlivá výroba

Klademe velký důraz na kontrolu našich výrobků od samého počátku jejich vzniku, což je důvod, proč pečlivě vybíráme dodavatele, materiály a suroviny.

Neustále přijímáme opatření zaměřená na zvýšení znalostí našich zaměstnanců, protože díky těm, kteří pracují přímo ve výrobě, naše výrobky splňují bezpečnostní normy. Chceme si být jisti, že se našim zákazníkům dostávají do rukou pouze bezpečné výrobky.


Práce s dodavateli

Spolupracujeme s předními světovými dodavateli surovin, strojů a technologií, což je zárukou nejvyšší kvality komponentů, a tím také finálního produktu, který se dostává přímo k zákazníkovi.


Kvalita je klíčovým bodem

V roce 1997 jsme jako první společnost v Polsku obdrželi potvrzení, že vyrábíme zdravotnické výrobky v souladu s požadavky GMP (Good Manufacturing Practice) – zásady stanovené WHO (Světová zdravotnická organizace).

Abychom mohli prokázat, že naše společnost splňuje požadavky zákazníka, zákonné požadavky a v případě zdravotnických výrobků také bezpečnost našich produktů a služeb, zavedli jsme systém řízení jakosti. Naše úsilí vedlo k získání osvědčení o shodě systému řízení jakosti ISO 9001 a ISO 13485.

Lékařský materiál obsahuje bezpečnostní označení CE. To dává zákazníkům jistotu, že zakoupený výrobek je kompatibilní s předpisy Evropské Unie, splňuje požadavky na bezpečnost, na ochranu zdraví, ochranu životního prostředí a na zdraví spotřebitelů.

S označením CE - jako první polská společnost v oblasti medicíny - můžeme prodávat naše produkty na trzích EU.

o nás
Tento web používá, podobně jako jiné weby, soubory cookie. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky, zlepšovat jejich funkcionalitu a poskytovat vám tak relevantnější služby jak na webu, tak i prostřednictvím dalsích médii. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. více informací o zásadách používání souborů cookie
Rozumím