cz
Česká republika langAr

stáže

kariera2.jpg logo
Rádi zaměstnáváme absolventy, kteří ještě v průběhu studií byli v TZMO SA na stáži. Nabízíme jim možnost získat první profesní zkušenosti a poznat pravidla, která fungují ve velké firmě. Nejlepší studenti většinou s námi zůstávají na delší dobu.

Systém stáží ukazuje mladým lidem realitu profesního života a připravuje je na budoucí úkoly. Aktivní studenti mají možnost sledovat a rozvíjet se díky práci na konkrétních projektech v oblastech: marketing, PR, finance a účetnictví, lidské zdroje. Znalostmi, které získají, vědomě utváří svoji profesní kariéru.


Vyjádření jednoho z účastníků:

Anna - od workshopu přes stáž až po pracovní nabídku

Absolvovala jsem vysokou školu, když jsem se připojila k Biuro Karier UMK (organizace Nicolaus Copernicus University, která pomáhá studentům najít práci a stáž). Měla jsem zájem o nabídku seminářů pro studenty, pořádané zaměstnanci TZMO SA. Jak se později ukázalo, byl to začátek mé profesní dráhy v globální společnosti. Po skončení semináře jsem se rozhodla zahájit stáž v Oddělení marketingu Matopat. Mé úkoly měly souvislost s věrnostním programem Seni. Podílením se na jednotlivých úkolech jsem mohla sledovat, jak takto velká společnost pracuje, a poznala jsem její mechanismy z praktického hlediska. Když se moje praxe blížila ke konci, byla jsem pozvána na rozhovor s vedoucím oddělení lidských zdrojů ohledně možnosti pokračování mé kariéry v TZMO SA. Byla jsem příjemně překvapena a neuvěřitelně šťastná, když jsem brzy dostala od firmy TZMO SA kladnou odpověď. Nyní pracuji v obchodním oddělení jako asistentka pro polský trh. Na mé pozici mohu rozvíjet své schopnosti a získávat nové dovednosti, související zejména s analýzami prodeje a se službami zákazníkům. Stáž pořádaná TZMO SA je neuvěřitelným zážitkem. Umožňuje zvolit si svou profesní dráhu a dává možnost dosáhnout ambiciózních cílů.

kariéra
Tento web používá, podobně jako jiné weby, soubory cookie. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky, zlepšovat jejich funkcionalitu a poskytovat vám tak relevantnější služby jak na webu, tak i prostřednictvím dalsích médii. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. více informací o zásadách používání souborů cookie
Rozumím