cz
Česká republika langAr

metody náboru

inna19.jpg logo
Našim zaměstnancům nabízíme práci na řadě projektů, s různými lidmi a na mnoha trzích, a to podle jejich ambicí a odhodlání a podle potřeb společnosti. Chceme, aby se naši zaměstnanci cítili jako spoluautoři úspěchu společnosti, protože díky jejich tvrdé práci se můžeme těšit vysoké pozici na globálním trhu.

Díky lidem naplňujeme strategii rozvoje TZMO SA Group. Jejich potenciál, znalosti, schopnosti a nadšení nám pomáhají dosáhnout našich cílů a zavedení nové výroby a finančních a obchodních řešení. To je důvod, proč během našeho náborového procesu klademe důraz především na:

  • Kreativita: Ta pro nás znamená pohled na určitý problém z mnoha úhlů, s využitím znalostí a představivosti a nalezení nejvíce originálního, a zároveň optimálního řešení, které jde nad jeho rámec.
  • Pružnost: Pro nás je to schopnost najít si v novém, stále se měnícím prostředí, bezproblémové přijetí změn, které stimulují k činnosti.
  • Neustále se sebezdokonalovat: To podle nás znamená soustavně se zlepšovat a investovat do sebevzdělávání.
  • Schopnost spolupracovat: Tou je podle nás efektivní komunikace s lidmi z různých prostředí, pozorné naslouchání a obratné vyjadřování vlastních názorů.

Předvýběr

Analýza žádosti

V této fázi jsou dokumenty kandidátů pečlivě analyzovány personálním oddělením TZMO SA, a to z hlediska vzdělání a odborné praxe.

Pohovor

Během tohoto setkání se můžeme lépe seznámit s naším kandidátem, jeho odbornou praxí a vzděláním. Velmi často se tato fáze provádí pomocí Skype komunikátoru, díky kterému můžeme mluvit ke kandidátům ze vzdálených koutů Polska a celého světa.
ANALÝZA

Úspěch je tvořen lidmi, kteří vynaloží veškeré úsilí na to, aby se naší organizaci dostaly pouze osoby s vysokým potenciálem, odpovídající požadavkům na určitou pozici a organizační struktuře. Abychom si byli jisti správností našeho rozhodnutí, používáme v průběhu druhého rozhovoru různé nástroje, které nám pomáhají kontrolovat jejich schopnosti a to, že se znalosti žadatelů shodují s profilem nabízené pozice optimálním způsobem. V této fázi se kandidáti mohou setkat se svými budoucími nadřízenými.


Nástroje, které mohou být použity při výběrovém řízení:

  • Základní test
  • Testy motivace a osobnosti
  • Individuální a skupinové testy
  • Zkušební den
  • Hodnotící centrum

NABÍDKA PRÁCE

Pokud v průběhu přijímacího řízení shledáme vaši nabídku jako nejvhodnější, můžete si být jisti zajímavou pracovní nabídku od TZMO SA. Nabídka práce je podložena písemným dopisem.

kariéra
Tento web používá, podobně jako jiné weby, soubory cookie. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky, zlepšovat jejich funkcionalitu a poskytovat vám tak relevantnější služby jak na webu, tak i prostřednictvím dalsích médii. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. více informací o zásadách používání souborů cookie
Rozumím