cz
Česká republika langAr

výzkum a vývoj

Hledání inovativních nápadů, vývoj nových materiálů a vytváření nových produktů, to je hlavním úkolem technického oddělení, laboratoří a výzkumné a vývojové jednotky.
firma-odp-doc.jpgDisponujeme vlastním Výzkumným a Vývojovým Centrem - Tricomed, které úzce spolupracuje s vědeckými institucemi, podílí se na řešení problémů v oblasti zdravotnické techniky, biotechnologie a kosmetologie, a podílí se na činnosti Struktury pro spolupráci v Evropě. Aktuálními výsledky činnosti Centra je několik patentů, řada ocenění, ale především - prestižní umístění mezi několika málo výrobci bio materiálů na světě.

Hledání inovativní nápadů, vývoj nových materiálů a vytváření nových produktů, to je hlavním úkolem technického oddělení, laboratoří a výzkumné a vývojové jednotky. Tato spolupráce vytváří ideální podmínky pro tvorbu nových myšlenek a jejich zavádění do praxe.

S kombinací lidského talentu a nejnovějších technologií můžeme našim Zákazníkům nabídnout produkty a řešení, které zvyšují komfort jejich práce a každodenního života a splňují přísné bezpečnostní a kvalitativní standardy. K dosažení tohoto cíle provádíme každý rok řadu investic.

Neocenitelným zdrojem informací o užívání našich zdravotnických výrobků v každodenní lékařské praxi je Specializovaná nemocnice Matopat vlastněná TZMO Capital Group SA. Zdravotnický personál v nemocnici nám průběžně sděluje potřeby zdravotnických zařízení a tím zároveň také návrhy pro další vývoj našich výrobků.

o nás
Tento web používá, podobně jako jiné weby, soubory cookie. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky, zlepšovat jejich funkcionalitu a poskytovat vám tak relevantnější služby jak na webu, tak i prostřednictvím dalsích médii. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. více informací o zásadách používání souborů cookie
Rozumím