cz
Česká republika langAr

novinky

1200px-Info_icon-72a7cf.svg.png
2020-03-19

Skupina TZMO a pandemie viru Covid-19.

​Skupinu TZMO tvoří více než 55 společností po celém světě.

 

 

Situaci týkající se viru Covid-19 pečlivě a průběžně sledujeme a jednáme dle pokynů WHO a vládních institucí každé ze zemí, kde jsme součástí trhu.

Postupy související s prací v globálním prostředí jsou pro nás obzvláště důležité. Služební cesty zaměstnanců byly pozastaveny a zavedli jsme karanténu pro ty, kdož se vrátili z takzvaných rizikových oblastí, což jim umožnilo zůstat doma a pracovat v režimu „homeoffice“.

Jednání i s velkým počtem lidí probíhají virtuálně (například ve formě videokonferencí) a moderní technologie nám napomáhají udržet kontinuitu podnikání.

Komunikace je pro nás velmi důležitá. Průběžně realizujeme informační kampaň zaměřenou na naše zaměstnance. Společnost uvedla na trh ruční dezinfekční prostředky vyvinuté a vyrobené naší společností Pollena-Ewa.

Naše výrobní závody v Polsku i ve světě zavedly nejvyšší standardy a bezpečnostní postupy.“

VNITŘNÍ ZPRÁVA:

V souvislosti se zavedením dalších preventivních opatření proti šíření nového koronaviru a pro naši vzájemnou bezpečnost se vedení TZMO Czech Republic rozhodlo zavést povinnost dezinfekce rukou a zakrytí nosu a úst rouškou pro všechny osoby vstupující do prostor TZMO Czech Republic. To platí pro všechny hosty i zaměstnance. Za tímto účelem byly všechny potřebné pomůcky umístěny do oblasti vstupu do společnosti.

 

Prosíme o důsledné dodržování výše uvedeného.

» zpět na hlavní stránku
novinky a informace pro média
Tento web používá, podobně jako jiné weby, soubory cookie. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky, zlepšovat jejich funkcionalitu a poskytovat vám tak relevantnější služby jak na webu, tak i prostřednictvím dalsích médii. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. více informací o zásadách používání souborů cookie
Rozumím