cz
Česká republika langAr

školení

ecod_2000.jpg logo
Rozvoj naší společnosti je procesem stálých investicí do lidského kapitálu. Jako poděkování našim zaměstnancům za jejich oddanost a spolupráci jim doporučujeme stále zvyšovat svoji kvalifikaci a zlepšovat své dovednosti. Svým zaměstnancům nabízíme možnost dotací na vzdělávací aktivity týkající se práce, kterou dělají.

Vyvinuli jsme a svým zaměstnancům nabízíme vlastní nabídku interních a externích školení, která zlepšují schopnosti pracovníků na jejich aktuálních pozicích a připravují a pomáhají jim být připravenými na výzvy v budoucnosti.

TZMO školicí skupina - skupina profesionálních školitelů pracujících v TZMO na různých trzích. Tato skupina byla vytvořena na základě potřeby neustálého vzdělávání. Nabízíme školení v oblasti produktových znalostí a osobního rozvoj dovedností. Školení jsou přizpůsobena individuálním potřebám skupiny. Tímto způsobem se podílíme na profesním i osobním rozvoji našich zaměstnanců, a tím i na jejich větší spokojenosti a motivaci k aktivitě.

Proces proškolování jsme zahájili již v prvních dnech činnosti skupiny TZMO SA naším adaptačním programem. Speciálně připravené balíčky školení umožňují seznámit nové zaměstnance s organizační strukturou, skupinami výrobků a s postupy a pravidly práce v naší organizaci.

kariéra
Tento web používá, podobně jako jiné weby, soubory cookie. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky, zlepšovat jejich funkcionalitu a poskytovat vám tak relevantnější služby jak na webu, tak i prostřednictvím dalsích médii. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. více informací o zásadách používání souborů cookie
Rozumím