cz
Česká republika langAr

poslání a hodnoty

Základem naší firemní kultury jsou: inovace, odpovědnost a zkušenosti.

misja-m.jpgNašim zákazníkům chceme poskytovat výrobky nejvyšší kvality, aby se jejich život stal lepší, pohodlnější a bezpečnější. Cítíme se zodpovědní nejen za jejich aktuální potřeby, ale také nás zajímá a snažíme se předvídat, jaké budou jejich potřeby v budoucnosti, a ty se pak pro ně snažíme zajistit. Základem hodnot v naší kultuře jsou: inovace, odpovědnost a zkušenosti. 

 

 

firma-odp-doc2.jpg

Inovace

Při plánování globální expanze nezapomínáme na nové způsoby uspokojování potřeb našich zákazníků. Proto jsou produkty TZMO SA založeny na nejmodernějších technologiích a nejvyšší kvalitě bez ohledu na to, jestli jsou v konkrétní zemi k dispozici.


opieka-m.jpgOdpovědnost

V TZMO SA je spojen hospodářský úspěch s účastí široké veřejnosti - pořádáme a podporujeme vzdělávací projekty, které podporují zdraví a budují vhodné prostředí pro lidi vyžadující pomoc společnosti: chronicky nemocné, zdravotně postižené a děti. Aktivně se podílíme na procesu vývoje a šíření osvědčených postupů v Evropě v oblasti zdravotní péče a sociální pomoci.


jakosc-m.jpgZkušenosti

Kombinace zkušeností a praktických znalostí dlouholetých zaměstnanců a tvořivost a dovednost mladých pracovníků umožňuje vytvářet optimální nabídku. Díky znalosti a porozumění našim zákazníkům jim tak můžeme nabídnout ta nejlepší řešení.

o nás
Tento web používá, podobně jako jiné weby, soubory cookie. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky, zlepšovat jejich funkcionalitu a poskytovat vám tak relevantnější služby jak na webu, tak i prostřednictvím dalsích médii. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. více informací o zásadách používání souborů cookie
Rozumím