cz
Česká republika langAr

možnosti rozvoje

sciezki.jpg logo
Zdrojem našeho úspěchu je kombinace zkušeností a znalostí našich dlouholetých zaměstnanců a dynamiky a tvořivosti mladých lidí. Rozvoj naší společnosti je založen i na úzké spolupráci s našimi zákazníky, s dodavateli surovin a zařízení, s výrobci a s výzkumnými institucemi.

TZMO SA dává možnosti:

Rozvoj vašeho potenciálu

Hybnou silou vývoje skupiny TZMO je trvalé zvyšování podílu na trzích a také získávání nových oblastí. Zkušení a kvalitní zaměstnanci významně přispívají k úspěchu společnosti. Pro naše zaměstnance jsme stanovili ambiciózní cíle, jejichž realizace je pro ně výzvou a možností neustálého sebezdokonalování. TZMO je celosvětová organizace poskytující svým zaměstnancům možnost vytvářet a uvádět do praxe nová řešení, a tím jim zároveň poskytuje možnost vlastní seberealizace.

Práce v mezinárodním prostředí

Globální strukturu skupiny TZMO tvoří více než 7300 zaměstnanců v mnoha zemích. Když realizujeme naše záměry, uvědomujeme si a bereme v úvahu specifický charakter jednotlivých místních trhů. Práce v mezinárodních týmech dává zaměstnancům příležitost k výměně zkušeností a k dosažení vysoké efektivity práce. Vážíme si empatie a otevřenosti vůči jiným lidem a schopnosti dosahovat cílů bez ohledu na určité kulturní rozdíly.

Převzetí iniciativy a odpovědnosti

V naší společnosti jde schopnost týmové práce ruku v ruce s individuálním řešením problémů. Zaměřujeme se na to, aby naši lidé projevovali iniciativu a byli vždy o krok dopředu před ostatními. To vše pomáhá vytvořit lidem představu o jejich roli v organizaci. Současně zaměstnanci, jako součást celku, nesou velkou zodpovědnost za svoji činnost.

Náš způsob vývoje, váš vývoj kariéry

Pro zaměstnance orientované na realizaci obchodních cílů firmy připravujeme individuální možnosti rozvoje, které určují budoucí pozice a cíle. V závislosti na jejich předpokladech a potenciálu mají naši zaměstnanci možnost rozvíjet se v různých obchodních oblastech v mnoha zemích. Skupina TZMO SA poskytuje příležitost k vytvoření profesní dráhy od nejnižšího po nejvyšší stupeň anebo přechod z dělnické pozice až na strategickou řídící funkci.

kariéra
Tento web používá, podobně jako jiné weby, soubory cookie. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky, zlepšovat jejich funkcionalitu a poskytovat vám tak relevantnější služby jak na webu, tak i prostřednictvím dalsích médii. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. více informací o zásadách používání souborů cookie
Rozumím