cz
Česká republika langAr

ekologie

ekologia-m.jpg logo
Na paměti máme také péči o hygienu a zdraví lidí, svět kolem nás a životní prostředí. Z něj čerpáme sílu a energii. Chceme, aby naše životní prostředí bylo čisté a neznečištěné a uvědomujeme si, že patří nejen nám, ale i budoucím generacím.

Ujistěte se, že stromy zůstávají zelené


Řídíme životní cyklus našich produktů tak, aby jsme v každé fázi jejich výroby, prodeje, využívání a likvidace minimalizovali potenciální ohrožení životního prostředí.

Snažíme se, aby odpady z výrobního procesu mohly být použity pro jiné účely, jako druhotné suroviny. Jako jediná společnost v Polsku máme recyklační linky fungující na principu laserového filtru, který zpracovaný materiál zbavuje znečištění. Naše recykláty se používají k výrobě nástrojů a zahradních truhlíků, květináčů, nábytku, automobilového a stavebního příslušenství.

V únoru 2011 jsme obdrželi sošku "Ekologicky šetrný" a získali jsme v Národní ekologické soutěži diplom "Doporučený produkt" pro výrobky z bio bavlny - Bella BIO Cotton.

o nás
Tento web používá, podobně jako jiné weby, soubory cookie. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky, zlepšovat jejich funkcionalitu a poskytovat vám tak relevantnější služby jak na webu, tak i prostřednictvím dalsích médii. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. více informací o zásadách používání souborů cookie
Rozumím