cz
Česká republika langAr
Matopat Hospital

Matopat Hospital

"léčení bez obav"

Nejvyšší kvalita zdravotnických služeb vysoce kvalifikovaných pracovníků za použití moderního vybavení. Komfortní podmínky pobytu pacientů.

Klinika MATOPAT se stala velmi důležitým místem na lékařských mapách regionů. Od samého začátku se celý personál kliniky snaží poskytovat pacientům nejnovější způsoby léčby a standardy pohodlné péče. Závazek k tomu, že lékaři, sestry a ošetřovatelky budou vzdělaní a zkušení zaručuje, že hlavní slogan "Léčení bez obav" je oprávněný.

historie značky

sz_matopat_2001.JPG
2001
Začátky

Specializovaná nemocnice Matopat vznikla ze Specializované kliniky Matopat, která byla založena v roce 1998. Je první nemocnicí v regionu a jednou z prvních v Polsku, která je založena jako soukromá instituce, postavená na nabídce množství zdravotnických služeb.

matopat_2004.JPG
2004
ISO
Nemocnice Matopat je první nemocnicí v kujawsko-pomorském regionu, která získala certifikát ISO 9001:2000, potvrzující shodu systému managementu jakosti podle mezinárodních standardů. Nemocnice je znovu certifikována v roce 2010 certifikátem ISO 9001:2008.
matopat_2008.jpg
2008
Klinika Matopat
Klinika Matopat je rozšířena a nabízí celou řadu diagnostických sálů, které působí komplexně v oblasti gynekologie, oftalmologie, kardiologie a endoskopie. Klinika má vysoce kvalitní medicínkou techniku pro diagnostikování a léčbu.
matopat_2011.jpg
2011
RHK
První implantace kolenního kloubu Zimmerovou RHK endoprotézou v Polsku se provádí ve Specializované nemocnici Matopat.
certyfikat akredytacyjny.jpg
2013
Nemocnice se připojila k elitní skupině nemocnic, jejich kompetence poskytovat vysoce kvalitní péči byly potvrzeny objektivním způsobem, získáním akreditačního osvědčení od ministerstva zdravotnictví. .
2015.png
2015
Obdržení certifikátu „bezbolestná nemocnice“ od Polské asociace pro studium bolesti a Polské společnosti anesteziologie a výzkumu léčby intenzivní bolesti, Svazu polských lékařů, Polské gynekologické společnosti a Polské ortopedické a traumatologické společnosti.
2016.jpg
2016
Slavíme jubileum!
Již 15 let jsme s těmi, kteří nás potřebují! Ročně poskytneme na 100 000 konzultací a odborných rad a provedeme téměř 3000 zákroků a hospitalizací.
2017.png
2017
Plánované investice do moderní diagnostiky a implementace IT nám umožní poskytovat ještě kvalitnější zdravotní péči.

viz. dosah značek

zasieg.jpg

Naše výrobky se prodávají na více než 60 trzích: v Evropské Unii, ve Střední a Východní Evropě, v Africe a na Dálném Východě

Tento web používá, podobně jako jiné weby, soubory cookie. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky, zlepšovat jejich funkcionalitu a poskytovat vám tak relevantnější služby jak na webu, tak i prostřednictvím dalsích médii. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. více informací o zásadách používání souborů cookie
Rozumím