Tricomed
brandViewWhiteWave
brandViewLogo
brandWaves

Tricomed

"moderní technologie pro medicínu"

Široká nabídka lékařských implantátů, nejmodernější materiály na krytí ran, rehabilitační zařízení a pomocné nástroje pro operace.

Společnost existuje na trhu již od roku 1959. Můžeme vidět více než 50 úspěšných let desítek původních zdravotnických výrobků, z nichž většina byla patentována: oční pásky, oční implantáty, syntetická kůže, filtrační tkaniny, perianální gumové pásky, cévní náplasti, zámky pro multiplační laparotomii, ortopedické límce, výrobky pro novorozence s gastroschízou.

historie značky

 • tricomed_1959.jpg
  1959
  Výroba zdravotnických výrobků
  Založena společnost "Výroba Léčiv" v Lodži, dnes známá jako TRICOMED.
 • tricomed_1961.jpg
  1961
  Cévní protézy
  Polští lékaři implantovali první polskou cévní protézu, vyrobenou v Tricomedu, a to pouze dva roky po první takové operaci, která byla provedena v USA. Pacient žil s protézou 45 let a zemřel ve věku 76 let.
 • tricomed_2003.jpg
  2003
  TZMO Polská Kapitálová Skupina
  Tricomed se připojuje k TZMO SA, což zvyšuje potenciál rozvoje a zajišťuje stabilizaci.
 • tricomed_2010.jpg
  2010
  Nový status
  Tricomed získává statut výzkumného a vývojového centra. Tento statut je významným krokem na cestě k dosažení dalších velkolepých úspěchů a co víc, k dosažení úrovně vývoje špičkových mezinárodních lékařských společností.

viz. dosah značek

zasieg.jpg

Naše výrobky se prodávají na více než 60 trzích: v Evropské Unii, ve Střední a Východní Evropě, v Africe a na Dálném Východě

>>>>>>> .r4117