No 1
brandViewWhiteWave
brandViewLogo
brandViewProd
no1_1.jpgno1_2.jpg
brandWaves

No 1

"pro dům a rodinu"

Papírové výrobky pro domácnosti.

Pod značkou Bella No1 nabízíme širokou škálu praktických a moderních hygienických papírových výrobků pro celou rodinu. Výrobky jsou vyrobeny z hedvábného papíru a ze tříděného papíru. Sortiment Bella No1 zahrnuje jemné, delikátní kapesníky, papírové ubrousky v šesti barvách , absorpční papírové ručníky a toaletní papír Karo.

historie značky

 • papier_1995_1.jpg
  1995
  Začátky No 1
  Výrobky z papíru Bella No 1 jsou uvedeny na trh. Sortiment zahrnuje kosmetické papírové kapesníky a univerzální papírové kapesníky ve standardním a kapesním balení. V roce 1996, kdy jsou hygienické papírové kapesníky Bella No 1 představeny, se stávají jedním z nejpopulárnějších a nejdůvěryhodnějších výrobků značky Bella No 1.
 • papier_1996_1.jpg
  1996
  Bella No 1 Karo
  Nabídka značky Bella No 1 je rozšířena o měkký a jemný toaletní papír a utěrky Karo.
 • papier_1997_1.jpg
  1997
  Značka Bella No 1
  Pokračující vývoj nabídky vede k uvedení toaletního papíru a papírových ručníků pod značkou Bella No 1. Vysoká kvalita výrobků získala důvěru zákazníků.
 • papier_2003_1.jpg
  2003
  Cestovní ubrousky a ubrousky na čištění brýlí
  Jsou uvedeny Bella cestovní ubrousky a ubrousky na čištění brýlí. Ty se hodí v práci nebo na cestách.
 • papier_2005_1.jpg
  2005
  Speciálně dětem
  Pro naše nejmladší zákazníky nabízí Bela Baby Happy papírové kapesníky v balení s obrázky barevných zvířátek, která stimulují dětskou představivost. Jsou k dostání ve dvou typech balení: standardní a kapesní balení, speciální velikost pro dětské kapsy.
 • papier_2010_1.jpg
  2010
  Nové balení
  Bella No 1 a Bella Baby Happy, řada univerzálních papírových kapesníků, je obnovena. Nové atraktivní balení v různých velikostech splňuje očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků.

naše nabídka

 • No1 - papírové kapesníky a ubrousky
 • Karo - toaletní papír a papírové ručníky

viz. dosah značek

zasieg.jpg

Naše výrobky se prodávají na více než 60 trzích: v Evropské Unii, ve Střední a Východní Evropě, v Africe a na Dálném Východě

>>>>>>> .r4117