Matopat Hospital
brandViewWhiteWave
brandViewLogo
brandWaves

Matopat Hospital

"léčení bez obav"

Nejvyšší kvalita zdravotnických služeb vysoce kvalifikovaných pracovníků za použití moderního vybavení. Komfortní podmínky pobytu pacientů.

Klinika MATOPAT se stala velmi důležitým místem na lékařských mapách regionů. Od samého začátku se celý personál kliniky snaží poskytovat pacientům nejnovější způsoby léčby a standardy pohodlné péče. Závazek k tomu, že lékaři, sestry a ošetřovatelky budou vzdělaní a zkušení zaručuje, že hlavní slogan "Léčení bez obav" je oprávněný.

historie značky

 • sz_matopat_2001.JPG
  2001
  Začátky

  Specializovaná nemocnice Matopat vznikla ze Specializované kliniky Matopat, která byla založena v roce 1998. Je první nemocnicí v regionu a jednou z prvních v Polsku, která je založena jako soukromá instituce, postavená na nabídce množství zdravotnických služeb.

 • matopat_2004.JPG
  2004
  ISO
  Nemocnice Matopat je první nemocnicí v kujawsko-pomorském regionu, která získala certifikát ISO 9001:2000, potvrzující shodu systému managementu jakosti podle mezinárodních standardů. Nemocnice je znovu certifikována v roce 2010 certifikátem ISO 9001:2008.
 • matopat_2008.jpg
  2008
  Klinika Matopat
  Klinika Matopat je rozšířena a nabízí celou řadu diagnostických sálů, které působí komplexně v oblasti gynekologie, oftalmologie, kardiologie a endoskopie. Klinika má vysoce kvalitní medicínkou techniku pro diagnostikování a léčbu.
 • matopat_2011.jpg
  2011
  RHK
  První implantace kolenního kloubu Zimmerovou RHK endoprotézou v Polsku se provádí ve Specializované nemocnici Matopat.

viz. dosah značek

zasieg.jpg

Naše výrobky se prodávají na více než 60 trzích: v Evropské Unii, ve Střední a Východní Evropě, v Africe a na Dálném Východě

>>>>>>> .r4117